NAJLEPSI FRYZJERZY WYBIERAJĄ

„Koloryzacja Matrix pozwala mi wydobywać z moich klientów to, co najpiękniejsze. Do każdej osoby kolor dobieram indywidulanie, aby podkreślić jej naturalne piękno, dodawać pewności siebie, sprawić, że wyróżni się z tłumu”

- Bartek Janusz, stylista gwiazd
KONTAKT


POZNAJMY SIĘ!
Uzupełnij formularz, nasz konsultant biznesowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi wyjątkową ofertę.


 
 
 
 


 
Zaznacz jeśli jesteś fryzjerem / właścicielem salonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywania od L’Oréal Polska Sp. z o.o. informacji marketingowych o produktach i usługach marki Matrix

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowska 62. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora, a w szczególności w celu prowadzenia konta w serwisie oraz otrzymywania od L’Oreal Polska Sp. z o.o. informacji marketingowych o produktach i usługach marki Matrix zgodnie z wyrażonymi zgodami. 
WIĘCEJKoloryzacja Matrix to wysoka skuteczność i łatwe w użyciu innowacje. Wierzymy, że każdy powinien bawić się kolorem. Nie jesteśmy typowi, chcemy, abyś Ty i Twoi klienci wyróżniali się.


Aktywne składniki pielęgnujące w każdej tubce koloryzacji. Formuły dopasowane różnych typów włosów. Niska zawartość amoniaku lub brak amoniaku dla przyjemnego zapachu.


Nasycone kolory, widoczny blask.
Długotrwały efekt przeciw niechcianym,
miedzianym refleksom


Edukacja Matrix jest praktyczna i warsztatowa. Pozwala się rozwinąć. Wyróżnia nas otwartość na ludzi i niespożyte pokłady pozytywnej energii.


BOND ULTIM8 TO SKUTECZNY I PROFESJONALNY SERWIS OD MATRIX, KTÓRY OCHRONI WŁOSY W TRAKCIE ZABIEGÓW CHEMICZNYCH TAKICH JAK KOLORYZACJA CZY ROZJAŚNIANIE. ODŻYWIA WŁOSY I DODAJE IM BLASKU.

70% MNIEJ USZKODZONYCH WŁOSÓW*
*W porównaniu z 3 serwisami rozjaśniającymi włosy bez zastosowania BOND Ultim8