Rozpoczął się gorący sezon upięć ślubnych!

Zapytaliśmy naszą ekspertkę od stylizacji panien młodych – Joannę Waśniewską o jej ulubione stylizacyjne produkty Matrix.


Czytaj więcej

Poznaj bestsellery Total Results 2019

Bez zbędnych obietnic, po prostu rezultaty!
Czytaj więcej

Zostań Matrix Master Stylist!

Matrix Master Stylist to tytuł, którym zamierzamy w 2019 roku wyróżnić najlepsze salony Matrix! Wszystkie Salony Partner mają szansę stać się Matrix Master Stylist.
Czytaj więcej

Dołącz do Zespołu Edukacji Matrix!

Nadążasz za trendami świata fryzjerskiego i swoją wiedzą chciałbyś dzielić się z innymi? Zachęcamy do dołączenia do zespołu edukacji MATRIX. Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji!
Czytaj więcej

Strefa sprzedaży produktów w salonie fryzjerskim

Odpowiednia ekspozycja, oświetlenie, wykwalifikowani doradcy - strefa sprzedaży musi być przemyślana i przygotowana w najbardziej efektywny sposób. Sprawdź pomysły, jak urządzić strefę w sprzedaży w swoim salonie!
Czytaj więcej

Forum Salon Partner 2018 – Kultowa impreza!

Trzecia edycja Forum Salon Partner za nami! Impreza dla najlepszych fryzjerów współpracujących z marką Matrix w tym roku odbyła się 7-8 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Zapoznaj się ze szczegółami!


Czytaj więcej

Odkryj blondy pełne koloru z Matrix i Bartkiem Januszem

Bartek Janusz to znany fryzjer, który od lat współpracuje z największymi gwiazdami w Polsce. We współpracy z Matrix przeprowadził 4 wyjątkowe metamorfozy koloryzacyjne #Blushingblondes, czyli blondów pełnych kolorów.
Czytaj więcej