Dołącz do Zespołu Edukacji Matrix!

Nadążasz za trendami świata fryzjerskiego i swoją wiedzą chciałbyś dzielić się z innymi? Zachęcamy do dołączenia do zespołu edukacji MATRIX. Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji!


Czytaj więcej

Strefa sprzedaży produktów w salonie fryzjerskim

Odpowiednia ekspozycja, oświetlenie, wykwalifikowani doradcy - strefa sprzedaży musi być przemyślana i przygotowana w najbardziej efektywny sposób. Sprawdź pomysły, jak urządzić strefę w sprzedaży w swoim salonie!
Czytaj więcej

Forum Salon Partner 2018 – Kultowa impreza!

Trzecia edycja Forum Salon Partner za nami! Impreza dla najlepszych fryzjerów współpracujących z marką Matrix w tym roku odbyła się 7-8 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Zapoznaj się ze szczegółami!
Czytaj więcej

Odkryj blondy pełne koloru z Matrix i Bartkiem Januszem

Bartek Janusz to znany fryzjer, który od lat współpracuje z największymi gwiazdami w Polsce. We współpracy z Matrix przeprowadził 4 wyjątkowe metamorfozy koloryzacyjne #Blushingblondes, czyli blondów pełnych kolorów.
Czytaj więcej

KOLOROWA REWOLUCJA W LONDYNIE

Już wkrótce do Polski trafi rewolucyjna gama do koloryzacji SOCOLOR CULT! Fryzjerzy Matrix z całego świata mieli okazję ją przetestować w Londynie i są zachwyceni. Efekty możecie podziwiać w tym artykule!
Czytaj więcej

KONKURS: Koloryzacja Roku Matrix!

Weź udział w konkursie na najlepszą koloryzację roku i zgarnij zaproszenie na Forum Salon Partner!
Czytaj więcej

Poznaj wspaniałą piątkę do pielęgnacji i stylizacji włosów!

Oto 5 produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów Matrix, które są bezapelacyjnymi ulubieńcami wśród fryzjerów i konsumentów. Poznaj je i odkryj ich moc!

Czytaj więcej